SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT MBRAPA ROYAL-it
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:30
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
115743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BANESEN NE LAGJEN E SPITALIT 100 METRA LARG VIVA FRESH BANESA ESHT NE NDERTIM E SIPER DHE PERFUNDON NE FUND TE QERSHORIT ESHT NDERTIM CILSOR ME STANDART TE LART NGA FIRMA ACL&LIRIMI KOMPLEKSI BLINI .
BANESA ESHT 54M2 NE KATIN 3 DHE KA KET RENDITJA:
DHOM GJUMI
SALLON+KUZHIN
KORIDOR
BANJO
BALLKON
PAMJE SHUM TE LIR NE PERENDIM
QMIMI 750M2 DISKUTUSHEM
TEL:044889854/049889854
VIBER+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »