SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten apartamente ne shengjin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
ID e produktit :
115747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten apartamente ne shengjin tek rera e hedhur2 pallate te cilat jane me te gjitha dokumentet dhe Qe do perfundojne me: 01/07/2016 Kane apartamente me m2 te ndryshme Cmimet me pamje nga deti jane 750€Cmimet me pamje nga mali jane 700€ TE DISKUTUESHME!!Ju mirepresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Tirana, Albania
0684451235
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »