SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
115753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne Lagjen e Spitalit,ndodhet ne katin e parë,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber- WhatsApp
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
O.ME
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »