SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Ulpiane te Fontana
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Ulpiane soliteri -II- Kati 12 nr. 51 Pa ndermjetesim,
Banesa është ne nje vend shume te mire dhe ka pamje shume te bukur ku shifet i gjithe qyteti park rretheqark dhe park per femije.
Banesa ka kete renditje: nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon, ashensori eshte ne funksion dhe ne gjendje te rregullt me kartel.
Per te dhena ma te hollesishme na kontaktoni ne kete nr. 045 610 647
Informata rreth publikuesit
Bekim
Pristina
045 610 647 ose viber + 37745610647
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »