SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qira :shtëpi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
115762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojë me qira katin përdhese të shtëpisë e cila gjendet ne kodrën e diellit afër shkollës fillore “Iliria”. Shtëpia ka hyrje të veçantë, është e rinovuar dhe posedon një dhomë dite së bashku me kuzhinë, dhomën e gjumit dhe banjën.
Për më shumë të interesuarit mund të më kontaktojnë ne tel 044 966 886
Informata rreth publikuesit
Linda
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »