SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:48
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
115833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit. gjendet ne katin perdhes dhe ka 93m². Banesa ka dalje ne oborr. gjithashtu eshte e pershtatshme per zyre. banesa eshte e pa mobiluar.
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
banjo
ballkon
Çmimi 330€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »