SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Super banes ne qender te QAFA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne qender te QAFA e mobiluar shum mire ,
60m2, banesa posedon:
1 dhome gjumi
kuzhin dhe sallon
banjo
ballkon
koridor
Qmim 270 euro

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »