SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 Ari - Prishtinë / Matiqan
Çmimi :
€99,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
115853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 Ari ne hyrje te Matiqanit afer shkolles se Mileniumit te 3.
Rruga Isa Kastrati.
I lejuar per ndertim te larte, me kyqje rryme, ujë, telefon, kanalizim dhe rrugë nga dy anët e truallit. Me dokumentacion komplet të rregull
Informata rreth publikuesit
1jv
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »