SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6 Ari ne magjistralen Ferizaj - Prishtinë
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
115854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli (6 Ari) i cili gjindet direkt ne rrugen magjistrale ferizaj prishtine ne fshatin prelezi i jerlive 5 km prej Ferizajit.
Trualli eshte shume I pershtatshem per qdo lloj biznesi me potencial shumë të madhë sepse eshte direkt i ngjitur me rrugen kryesore magjistrale ferizaj prishtine dhe me rrugen e fshatit.
Ka Infrastruktur komplete, kyqje per rrymë, ujë dhe kanalizim.
Dokumentacion plotesisht të rregulltë.
Për pyetje dhe Informata Email :
kosova.business@hotmail.com
Viber: 004917645926526
Informata rreth publikuesit
1jv
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »