SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira, Oferte e Muajit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë e Muajit!

Lëshohet për Zyra (mundet edhe për banim) banesa ekskluzive te Kafet e Vogla, me pamje fantastike, ndriçim të jashtëzakonshëm, gjelbërim dhe kushte komode për punë.
Mbi 110 metra katrorë, në dy nivele, me sallon + kuzhinë (me të gjitha elementet), dy dhoma pune/gjumi, dy banjo, dy korridore, dy hyrje + ballon. Çmimi i volitshëm. +377 45 500 512 ose + 386 49 104 736.
Informata rreth publikuesit
Bul
Prishtinë
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »