SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne BREG TE DIELLIT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit afer shkolles Ismail Qemaili te Qendra Tregtare,
e mobiluar , 75m2 me nxemje qendrore nga Termokosi
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Teras
Qmimi 250

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »