SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose lëshohet me qira Shtëpi 580m2 në lagjen Bregu i Diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
580 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
115939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose lëshohet me qira Shtëpi 580m2 në lagjen Bregu i Diellit.
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër stacionit te fundit te autobusave 4, mbrapa objektit Princesha, është rrugë private.
Shtëpia ka gjithsej 6 ari truall (3.5 ari oborr), ofron kushtet më të mira për banim si dhe është ndërtuar me një shije të veçantë dhe luksoz.
Shtëpia ka këtë renditje
Kati përdhesë:
2. Garazha
1. Banjo
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Dhomë kinema

Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. Terasë

Shtëpia ka Kamin (oxhak), panela solare për ngrohje të ujit, ngrohje qëndrore me rrymë dhe me naftë si dhe rezervuar uji.
Oborr i rregulluar mirë, grill dhe verandë.

Çmimi për shitje: 510,000€
Çmimi për qira: 4,000€

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e=mail: info@pro-rks,com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »