SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj katin e shtepis me qera te shkolla Iliria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
115963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e shtepis me qira prapa banesave te bardha afer shkolles "Iliria"
Shtepia eshte 80m² ka 2 dhoma,kuzhin,banjo dhe teras (balkon)
Ujë 24 or pa pages

Per me shum informata na kontaktoni:

044-157-823

Ose ne viber

+37744157823
Informata rreth publikuesit
dren_fetahu
044157823
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »