SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI ISH DRAGODAN
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
115988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet meqira banesa ne lagjen Arberi ish Dragodan. Banesa ka 60m² dhe gjendet ne katin e I-re. Eshte komplet e mobiluar me mobilje moderne dhe kualitative.
Renditja:
Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Çmimi: 350€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »