SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
115989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne shitje në bregun e diellit, afer banesave te Standardit, 78m2, kati VII, me 2 dhoma gjumi, extra e mobiluar, shitet me mobilje, gjithashtu ka garazhë dhe podrum.

çmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »