SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHET BANESË BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
115995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Bregun e diellit (banesat e bardha).
Banesa është në katin e parë dhe ka këtë renditje : 2 dhoma gjumi, sallonin, kuzhinën, dy banjo, ballkonin dhe podrumin.
Banesa ka 87 m2 me dokumenta plus 8 metra shtojc total 95 m2.
Banesa ka mundësi ndrrimi edhe me ndonje banesë tjeter.
Çmimi 80.000 euro
044 453 590
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »