SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne ARBERI_Banesat e TREGTISE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Arberia, banesat e Tregtise (perballe Meridianit) me 56 m2 . Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
Sallon me kuzhin
Banjo
Ballkon
Koridor
Qmimi sipas marreveshjes

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »