SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne DARDANI_E RENOVUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania. Te furra Buka afer Bill Clintonit.
Banesa eshte e renovuar.
Banesa posedon:
1. Dhome te ndejes me ballkon dhe trapezari
2. Kuzhine te ndare qe mund te vendoset edhe trapezaria
3. Shpajze
4. Dhome tjeter te fjetjes
Dhe banjo.

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »