SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet TRUALLI mbrapa Gorenjes
Çmimi :
€85,305.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Madhësia :
517 m²
ID e produktit :
116009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TRUALLI në Lagjen “Rrafshi” (Ravine), Çagllavicë, Prishtinë.

Trualli ndodhet mbrapa Hotel Gorenje, ka një sipërfaqe prej 5.17 Ari, ka qasje të shpejtë në dy magjistralet Prishtinë-Ferizaj dhe Prishtinë-Gjilan, ndërsa buzë rrugës ku ajo ndodhet është i shtrirë edhe rrjeti i ujësjellësit dhe ai i kanalizimit.

Çmimi i kësaj patundshmërie është 16,500€ për Ari.

Ju mirëpresim.

#‎prishtine‬ ‪#‎patundshmeri‬ ‪#‎toka‬ ‪#‎tokaneshitje‬
Informata rreth publikuesit
Agjencion per patundshmeri
Prishtinë
044 221 311
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »