SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Dardani-tek restaurant Dubrovniku
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 80 m2, ne Dardani, tek restaurant ,,Dubrovniku, ndertesa mes dy parqeve.
Banesa ka 80 m2, dhe gjendet ne katin e 2-te, me renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo
-ballkon
Banesa eshte e renovuar komplet

Çmimi: 95000 eur

KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593, 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »