SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa - Veterrnik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA E RE Klasike 250m2,. ESHTE NE 4.25 ari VEND, ESHTE 2 KATESHE DHE PODRUM SA E TERE SHTEPIA.. KA KETO HAPESIRA: NIVELI I PARE - GARAZHA SA E TERE SHTEPIA DHE HAPESIRA PER NXEMJE QENDRORE KATI I 1, DHE I 2-te KANE KETO HAPSIRA:
KATI 1 - SALLONI + KUZHINA E TRAPEZARIA BASHKE + DHOME DITE + 1BANJO
KATI 2 - 4 DHOMA GJUMI + 1 BANJO + 2 BALLKONA SHTEPIA ESHTE SHUME E PERSHTATSHME PER JETESE,
KA POZITE TE MIRE,ESHTE E RREGULLUAR BUKUR,AJRI I PASTER , UJIN PA NDERPRERJE + BUNARIN NE OBORR. SHTEPI E RE MODERNE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA DHE OBORR TE RREGULLUAR ME GJELBRIM 045 432 738
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045432738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »