SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 92m2 ne Lagjen e Spitalit, ne Ndertesat ROYAL.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
116031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 92m2 ne Lagjen e Spitalit, ne Ndertesat "ROYAL".
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »