SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne lagjen e Muhaxherve.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:38
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
116034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesat ne lagjen e Muhaxherve.
Shitet 6 Banesa ne lagjen e muhaxherve dhe 6 garazha.
Banesat gjindet tri banesa ne katin e pare me 82m2,70m2,59m2.
katin 5 59m2,katin e tete 70m2 dhe 59m2.
Banesat jane ne ndertim e siper.
Per me shume info:
045-40-12-12
044-518-550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »