SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE DARDANI MBI KURRIZ
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
116038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Dardani mbi kurriz,ndodhet ne katin e 6-te(lifti funksional),eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber- WhatsApp
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.bl
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »