SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me Qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
116043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep banesen me qera ne katin 4 te benafi banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshem.

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »