SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 61m2 kati i 7-te Kompleksi EXDC 2 ne Kalabri
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ekskluzive 61m2 ne katin e 7-te, Kompleksi EXDC 2 te Rrethi i spitalit, ngjitur me TMK-ne dhe afer UBT-se, ne Kalabri. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, ndertimi eshte leshuar ne vitin 2012 dhe ka te njejtin pronar qe atehere. Objekti eshte shume mire i mirembajtur, ka lift shume cilesor, ngrohja eshte e lidhur nga Ngrohtorja e qytetit Termokos. Banesa shitet e mobiluar komplet (mobilet jane te reja) momentalisht eshte e dhene me qera.
Banesa ka keto hapsira
- sallon kuzhine dhe trapezari
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 58.000 euro.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »