SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per Shitje LOKAL / ZYRE te Qafa ne Prishtine
Çmimi :
€225,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
116052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Lokal/Zyre tek Qafa në Prishtinë i lëshuar me Qira 850€/Muaj (netto) një kompanie serioze

95m²│Mobiluar│Renovuar│Kati 1
▁▁▁
Lokali gjindet në njërën ndër lagjet më atraktive për objekte afariste dhe veprimtari të kësaj natyre, pjesë e kompleksit Qafa.

Renovuar tërësisht, sistem të ri të ujit, rrymës dhe ngrohjes, dysheme të re të shtruar me laminat të cilësisë së lartë dhe me fasadë gjysëm-strukturale alumini me gjatësi 11m duke e bërë kështu lokalin/zyren shumë të ekspozuar ndaj rrugës kryesore rr.UÇK (përballë zyreve të "Lëvizja Vetëvendosje")

Pas renovimit dhe largimit të mureve të trasha ndarëse është fituar një hapësirë e shfrytëzueshme rreth 130m².

Zyreja i është dhënë me qira për 1 Vit (nga 1 Mars 2016) me mundësi vazhdimi një kompanie shumë serioze në tregun tonë e cila ofron shërbime IT për botën e jashtme me qira mujore 850€ (netto).

Ky lokal është i veqantë në krahasim me lokalet tjera për nga pozita, gjendja, mobilimi dhe ekspozimi. Është një investim që fillon të kthehet që nga dita e parë.

Çmimi 225'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #shitje #zyre #qafa #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »