SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITJE) Super Ofert_ 2 Banesa _ ne Rrugen B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
116078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy banesa ne Rrugen B ndertim i VG Construction
1) Njera eshte 72m2 kati i trete,
Posedon:

2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Banjo
Koridor

2) Tjetra ka siperfaqe 60m2 po ashtu kati i 3
Ka kete renditje:

Dhome gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Ballkon
Koridor

Posedojn:
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

Qmimet sipas marreveshjes.

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »