SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera afer Hotel Siruis-it, prapa Teatrit
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '13
ID e produktit :
11611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera afer Hotel Siruis-it, prapa Teatrit. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon. Ka uje 24 ore, nxehjen qendrore te baneses, liftin funksional 24 ore, hyrjen me kartela dhe kamera sigurie. E mobiluar me mobile teresisht te reja dhe moderne.
Informata rreth publikuesit
Zana
Prishtinë
+38649346134
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »