SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Emshir 61m2
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
116111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 61m2, kati 7, me ngrohje qendrore Termokos.
Banesa ndodhet ngjitur me TMK-ne ne lagjen Kalabria afer rrethit ne Prishtine.
Banesa ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, nje banjo, nje korridor, nje ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe momentalisht eshte e leshuar me qera. Mobilet nder te tjera perfshijne edhe kondicionerin, pajisjet e modeleve bashkekohore te kuzhines, makine per larje robash, televizor.
Banesa eshte e legalizuar dhe e regjistruar ne kataster komunal .

Ndertesa eshte jashtezakonisht e mirembajtur dhe cilesore.

çmimi:58.000Euro shum pak i diskutueshëm

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »