SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshet kryje78m2 Kodra e Diee
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
116121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (përball banesave të bardha afër standardit), me sipërfaqe 78m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e mobiluar, e gatshme për banim.

Ndertim i ri.
Çmimi:60.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »