SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove (90m2 kati 3)
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
116122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove Banesa eshte mbi Viva Fresh perball Mobinit. eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.
Qmimi i baneses eshte me mobilie 57000euro
Ndersa pa mobilie 54000euro

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Shpajz

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »