SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Me Qera Gasonjerka
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
116123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk jep me qera gasonjerken perball menzes gasonjera eshte ne katin perdhese e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.
Njedhomshe e perbashket me kuzhine,Banjo.

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Menza Studentëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »