SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE NE TOPHANE
Çmimi :
€72,250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
116134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banesen ne shitje ne lagjen Tophane,ndodhet ne katin e 3-të,nuk eshte e mobiluar,dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
shpajz
ballkon

Banesa finalizohet brenda dy muajve.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 -viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.me
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »