SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHTËPI NË SHITJE NË MATIQAN
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
ID e produktit :
116143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
Shtëpia në Matiqan, Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje ·
Trualli me nr. të parcelës
465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m). ·
Shtëpia është dykatëshe me
sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 420m².·
KATI i I - Korridor, ballkon,
dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz.
Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të
bëhet një sallon me dimensione 11X5.·
KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon,
banjo.·
Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes
me rrymë, naftë edhe dru.·
Shtëpia ka kyqje në rrjetin e
rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.·
Shtëpia në oborr ka edhe
bunar.·
Shtëpia ka edhe garazh dhe
qasje direkt në rrugë.
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »