SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepin ne prishtin
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
116145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin ne prishtin lagjja kodra e trimave rruga 27 nentori rrug ne te cilen qarkullijn linja e autobusave 3a shtepia eshte 2kate me 170 metra katror e rregulluar e gjitha shtepia perbehet prej kati i 1 dhom dite me kuzhin dhom gjumi depo e banko kati i 2 tri dhoma gjumi dy terasa banjo shtepia ka gjithsej 2.30 ari e rredhuar edhe eshte e ndetuar ne plan detajues nga inzhinjeret e ndertimtaris dhe me materjal shum cilsor e e izoluar dokomentacioni i rregullt qmimi i diskutushemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
044 353 525
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »