SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Super Banes ne ARBERI_2 Dhoma gjumi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne ARBERI 105m2 kati i 1
afer restorant BELMONDO, eshte e mobiluar shum mire dhe hapsir mjaft e madhe
Posedon Garazhd dhe ka kete renditje:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Ballkon

Kontakt:
045 /19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »