SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 62m2 kati 2-te ne Qender
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
116162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 62m2 ne katin e dyte, ndërtim i vjetër në qendër, prapa Sheshit Zahir Pajaziti, pranë Fakultetit Ekonomik dhe përballë Fakultetit të Arteve, ku ka qenë Kafeneja Jonë. Banesa është në katin e fundit të ndërtesës, përmbi e ka kulmin me lartësi të madhe, ndodhet në zonë të qetë të qendres dhe ka pamje të bukur në dy anë të qytetit. Banesa ka kete renditje:
– salloni i madh
– kuzhina me trapezari
– 2 dhoma te fjetjes
– shpajzi
– banjo
– 2 ballkona
– bodrum 20m2,
Qmimi eshte 115.000 euro, i diskutushem.

AGJENSIONI DION PRISHTINE
038 520 063
044 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »