SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANES 140m2 Komplet e mobiluar ndertim i ri ne Gjakov ne Orize2 banesat e dugagjinit me kualitet Evropjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 140m2 ne GJAKOV
Banesa esht Komplet e mobiluar dhe nodhet te Banesat e Dugagjinit ne laxhen Orize -2 me pamje nga Rrethi Kryesor .
Banesa esht ndertim i ri ne vitin 2012 dhe e ndertuar me plan dhe standarte Evropjane .
Banesa ka ket renditje
1 -Sallon.
1 -Kuzhin
3 -Dhoma Te Gjumit
2 -Banjo -WC
2 - Ballkona {terasa}
1 - Podrum
Objekti posedon keto materiale
-Lift italian me QIP
-Termoizolim me shtiropor 10cm
-Dritaret aluplast Gjermane profili 8cm me 3 dihtunga,
-Ujësjellësi giacomini italian
-Parket Bungu i perfundua(Fertigparkett)
-Kënd për fëmijë
-Oxhak në secilën banesë
-Qeramikë italiane
-sigurim 24h (rojëtar&kamera)
-Ngrohje qendrore
-Parking i mbyllur dhe i hapur
Perkthemimi i prones i me nje hershem me dukumentacjon katastral me flet poseduese andja perkthimi i menjehershem
Qimi me Marveshje
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »