SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jep banes me qira ne bred te dillit te standarti
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
116229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jep banes me qira ne bred te dillit te standarti kati 1 kati 2 dhe kati 6 te gjitha jan 55 m2 katror Renditje dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe ballkon cmimi 210 euro 230 euro dhe 250 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Podujevë
049600541
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »