SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Super Banes ne MATI1 _banesat e Tregtise
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen extra te mobiluar ne lagjen MATI 1
e tera e mobiluar, per qift ose nderkombetar,Te gjitha mobiliet jane te reja
Ka kete renditje:
1 dhome gjumi
Sallon dhe kuzhin
Banjo
Ballkon
Koridor

Kontakt:
044/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »