SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qender, Aktash M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa në Aktash, afer Fakultetit Ekonomik, kati i I-rë.
Banesa posedon: Sallon me kuzhin, 2 dhoma te fjetjes, 1 dhom të punës, koridor, 2 banjo dhe 2 ballkona, E renovuar dhe e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »