SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera lokal ne durres-plazh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
116244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera nje lokal dhe shtepi (2+1) ne Durres -plazh .Lokali edhe shtepia jane te arreduar ,vendodhja e te cileve eshte buze detit ,afer ''Pista Kosova'' me nje pamje te mrekullushme nga deti.Per informacione kontaktoni ne numrin e meposhtme 00393297903623
Informata rreth publikuesit
Etmond
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »