SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira 86 m2, kati 3 ( qmimi volitshem)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
116256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 85 m2, na katin e 3 , me ashensor funksional dhe parking per vetur.Banesa ka 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 wc, 1 shpajz, 1 ballkon.Gjendet afer shkolles fillore "Mihail Grameno " .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmon
Klinë
044739923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »