SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA MATI1 92M2 KATI 3 SK+2DHGJ 300 €
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:49
ID e produktit :
116278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA MATI1 92M2 KATI 3 SK+2DHGJ 300 €
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:2
BANJO:2
SHPAJZ:1
LOKACIONI: MAT, BANESAT E TREGTISE
SIPERFAQJA:92M2
QIRAJA:300 €

VEREJTJE: E KOMPLETUAR PER BANIM

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »