SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTEPIE ME QIRA ARBERI TE MINISTRIA 300€
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
ID e produktit :
116282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KAT SHTEPIE ME QIRA ARBERI TE MINISTRIA 300€
LOKACIONI: ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE
KATI i SHTEPISE KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE, 1 DHOME GJUMI, 2 BANJO
QIRAJA: 300€

VEREJTJE:

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »