SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
116286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit ndertesat e Puhizes. Banesa gjendet ne katin e V-te dhe ka 86m².
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Wc
Ballkon

Çmimi: 950€/m²

Kontakti:
agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »