SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJ TOKE PER NDERTIM TE LARTE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
ID e produktit :
116305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJ TOK PER NDERTIM TE LARTE NE KETO LAGJE
LAGJE E SPITALIT
LAGJE E MUHAXHERVE
LAGJE E MAT 1

TOKA DUHET TE JETE MBI 20 ARI DHE TE KETE DOKUMENTACION TE RREGULLUT

#ELISAH ISUFI 044 544 881 049 18 63 63
# JETON NUE 045 53 59 69Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elisah
Prishtinë
044544881
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »