SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE SHITJE TE KOSOVAB 36 DHE49 ARI 3000€
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:28
ID e produktit :
116319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE NE SHITJE TE KOSOVAB 36 DHE49 ARI 3000€
LOKACIONI: OBILIQ TE KOSOVA B
SIPERFAQJA: 36.33 DHE 49 ARI

ÇMIMI: 3000€/ARI.

VEREJTJE: NJERA NGASTER KA DALJE NE RRUGEN KRYESORE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+386/ 049330099
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »