SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 180m2 dhe 3 ari truall në Veternik prapa Gorenjes
Çmimi :
€128,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
116376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në Veternik prapa Gorenjes, e sapo ndërtuar e rregulluar dhe e legalizuar, në truallin me një sipërfaqe prej 3 ari. Shtëpia dykatëshe ka një kuadrature te përgjithshme prej 180m2, është e gatshme për banim. E paisur me Uje, Kanalizim dhe se fundi është ofruar kablloviku i Ipko-s. Kati i parë ka 1 dhomë, sallonin, kuzhinën dhe banjon, ndërsa kati i dytë ka 3 dhoma fjetje, një dhomë ndeje me dritare të medha dhe banjon. Gjithashtu per kulm gjinden shkallet portative.

Mundesi nderrimi me banese te vogel deri ne 50 m2 ne Prishtine.

Nr kontaktues:
Mobil / Viber: +491738663726
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
0123456789
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »